Аренда объекта сервиса Леонида Бородича ул., 27, Кривой Рог

1/1 эт. | 454 м²

35 000 ₴
Номер: RC-224-679

Информация о предложении

Оренда боксу під СТО / автосервіс у Кривому Розі
Пропонуємо в оренду просторий та функціональний бокс для ремонту й обслуговування автомобілів у Довгинцівському районі м. Кривий Ріг .вул. Леоніда Бородича.

Характеристики об’єкта:
• Загальна площа — 454,7 кв.м
• Висота боксу — 5,7 м
• Висота воріт — 2,30 м
• Наявне обладнання: кран-балка, свердлильний верстат, чотири підйомники
• Офісне приміщення — 100 кв.м, у гарному стані, повністю мебльоване
• Територія огороджена, асфальтована

Комунікації:
• Центральне електропостачання — 25 кВт (380V)
• Центральне водопостачання та каналізація

Зручне розташування:
• Поруч автовокзал
• Зручний виїзд на Дніпропетровську та Нікопольську трасу
• Промислова зона — ідеально для бізнесу

Додаткові витрати:
• Оплата за лічильниками (електроенергія, вода)
• Інтернет, охорона
• 50% послуга агенції
Ідеальний варіант для СТО, автосервісу або суміжного бізнесу.
Готовий до роботи — заїжджай і починай заробляти!

Оренда 35 000 грн

За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону.
З повагою, команда Credo!

  • Цена: 35 000 ₴ (≈77 ₴ за кв. метр)
  • Дополнительные платежи: плата по счетчикам
  • Площадь общая, м²: 454
  • Этаж: 1/1

Напряжение, В:
380;
Мощность, кВт:
25;

Параметры объекта

Высота потолков:
5.7;

Дата обновления информации:
06.05.2026;
Отложено до:
Сегодня;