Продажа нежилой Ингулецкий, Кривой Рог
676 м²
45 000 $
Номер: SC-221-248
Информация о предложении
Продаж комплексу будівель, складу та гаражу.
- м.Кривий Ріг,
- Інгулецький р-н, «Югок»,
- вул. Широківське шосе.
Земельна ділянка 0.4006га, кадастровий номер, огороджена.
Планування об’єкту:
- Загальна площа складу 504.3кв.м., Н- 4.4м
- Гараж 171.7кв.м., Н- 4.4м.
- Підвальне приміщення 150кв.м.
- Навіс для авто
- Приміщення охорони
- Автоматичні ворота
Комунікації:
- центральне водопостачання
- електропостачання 380V, 30кВт, безперервно
Вартість продажу 45 000у.о. договірна
За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор.
З повагою, команда АН Credo
- Цена: 45 000 $ (≈67 $ за кв. метр)
- Площадь общая, м²: 676
Коммуникации
- Вода:
- центральная;
- Газ:
- нет;
- Напряжение, В:
- 380;
- Мощность, кВт:
- 30;
Параметры объекта
- Высота потолков:
- 4.4;
- Подъездная дорога:
- насыпь;
Благоустройство
- Безопасность:
- видеонаблюдение, охраняемая территория, забор;
Прочее
- Собственность:
- частная;
- Дата обновления информации:
- 23.04.2026;
- Отложено до:
- Сегодня;