Продажа квартиры Радунская ул., 5, Киев

2 комн. | 2/10 эт. | 52.30/28.80/8.00 м²

45 000 $
Номер: SF-3-152-688

Информация о предложении

Продам 2к квартиру вул Радуньська МОЖЛИВІСТЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ОКРЕМОГО ВИХОДУ НА ЦЕНТРАЛЬНУ ПІШОХІДНУ ТА ПРОЇЗДНУ ЧАСТИНУ ВУЛИЦІ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПІД ОФІС (Нотаріальна контора, Салон-перукарня та ін.). Деснянський р-н, Троєщина, вул.Радунська, 5, 2 поверх 10-поверхового панельного будинку 96 серії(поліпшена), який був збудований у 1993 році. Загальна площа: 52,3 м.кв., житлова: 28,8 м.кв. (17+11,8), кухня: 8 м.кв., велика лоджія на 2 кімнати: 7,5 м.кв., С/В роздільний (2,7+1,3), коридор: 8,2 м.кв., тамбур на 2 квартири: 1,5 м.кв., 4 квартири на поверсі, ліфт, вікна у двір. Лічильники: Газ, Ел../Ен., вода (холодна, гаряча). Опалення централізоване. Стан житловий, що потребує ремонту. Квартира без проблем і боргів, один власник по спадщині, прописаних нема, документи у порядку. Розвинена інфраструктура та транспортне сполучення, поруч с буд. зупинка гром.транспорту у всі райони Києва, школа, дитячий садочок, торгові центри, магазини, ринок, пошта, відд. банків, тихій двір будинку, парковка, дит. площадка, у пішій доступності парк та річка Дніпро, та все ін. для комфортного проживання або використання під офіс та ведення бізнесу. Комісійні АН сплачує покупець.
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Home!

  • Цена: 45 000 $ (≈860 $ за кв. метр)
  • Ремонт: советский ремонт
  • Класс жилья: комфорт
  • Схема комнат: раздельная
  • Число комнат: 2
  • Площадь общая, м²: 52.30
  • Площадь жилая, м²: 28.80
  • Площадь кухни, м²: 8.00
  • Этаж: 2/10
  • Год постройки: 1971-2000
  • Санузлов: 1

Счетчики:
холодная вода, горячая вода, газ, отопление;

Параметры объекта

Лифт:
пассажирский;
Материал стен:
панель;

Благоустройство

Бытовая техника:
телевизор, газовая плита, духовка элеткрическая, холодильник, вытяжка, электрочайник, стиральная машина в санузле;

Бытовой сервис:
минимаркет, супермаркет, аптека, клиника;

Дата обновления информации:
26.04.2026;
Отложено до:
Сегодня;