Продажа квартиры Левобережная, Каховская ул., 62, корп. а, Киев

1 комн. | 23/26 эт. | 31/23/8.00 м²

59 000 $
Номер: SF-3-221-370

Информация о предложении

Продається 1-а кімнатна видова квартира-студія
в ЖК Каховська за адресою : вул. Каховська ( Микільська Слобідка ), у Дніпровському районі м. Києва, всього 10 хвилин пішки до метро Лівобережна. Квартира розташована на
23 поверсі з 26, загальна площа 31 м². З вікон відкривається панорамний вид на Дніпро, Києво-Печерську лавру та монумент «Батьківщина-Мати». Стан – без ремонту, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проект. Будинок введений в експлуатацію та повністю заселений. Встановлені лічильники на опалення та воду. Сучасний житловий комплекс із доглянутою територією, швидкісними ліфтами та зручною інфраструктурою, поруч магазини, школи, дитячі садки, набережна та зручна транспортна розв’язка. Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Комісійні АН сплачує покупець!
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою, АН «Ideal Home»

  • Цена: 59 000 $ (≈1 903 $ за кв. метр)
  • Ремонт: без отделочных работ
  • Срок ремонта: в процессе
  • Класс жилья: комфорт
  • Число комнат: 1
  • Площадь общая, м²: 31
  • Площадь жилая, м²: 23
  • Площадь кухни, м²: 8.00
  • Этаж: 23/26
  • Год постройки: после 2020, новострой
  • Санузлов: 1
  • Балконов: 1

Безопасность:
охранник, домофон, охраняемая территория, Укрытие, забор;

Инфраструктура и сервис

Образовательные учреждения:
школа, детсад;
Банковские услуги:
branch bank, банкомат;
Бытовой сервис:
минимаркет, супермаркет, торговый центр, рынок, стоянка возле дома, аптека, клиника, парикмахерская, почта;
Релаксационные сервисы:
cinema-theater, фитнес центр, бильярд, детская площадка, озеро / река;

Дата обновления информации:
18.05.2026;
Отложено до:
Сегодня;