Продажа квартиры Бориспольская, Вакуленчука ул., 47, Киев
2 комн. | 2/4 эт. | 52.80/25/17.00 м²
Информация о предложении
Продаю 2-кімнатну квартиру у новобудові, Дарницький район, вул. Вакаленчука, 47. ЖК «Парковий». Загальна площа 52,8 м², житлова 25 м², кухня 17 м², розташована на 2-му поверсі 4-поверхового будинку. Без внутрішніх робіт, будинок зданий в експлуатацію. Водопостачання та каналізація централізовані. Оформлене право власності, свої податки продавець платить самостійно. До метро Бориспільська 5 хвилин пішки. Можливий продаж за держ.програмами.
Комісійні АН сплачує покупець!
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Home!
- Цена: 56 000 $ (≈1 061 $ за кв. метр)
- Ремонт: без внутренних работ
- Класс жилья: комфорт
- Типовая планировка: нестандартная планировка
- Схема комнат: раздельная
- Число комнат: 2
- Число спален: 2
- Площадь общая, м²: 52.80
- Площадь жилая, м²: 25
- Площадь кухни, м²: 17.00
- Этаж: 2/4
- Год постройки: после 2020, новострой
- Санузлов: 1
- Балконов: 1
- Высота потолков:
- 2.7;
Состояние объекта
- Полы:
- стяжка, хорошее состояние;
- Стены:
- черновая штукатурка, хорошее состояние;
- Дата обновления информации:
- 07.05.2026;
- Отложено до:
- Сегодня;