Продажа квартиры Полесская ул., Софиевская Борщаговка, Бучанский район

1 комн. | 4/5 эт. | 31.40/12/15.00 м²

41 100 $
Номер: SF-3-305-849

Информация о предложении

Продаж квартири 31,5 м² у клубному будинку ЖК “Софі Хаус”
Софіївська Борщагівка | 4 поверх | Індивідуальне газове опалення
Пропонується затишна квартира-студія площею 31,5 м² у сучасному клубному будинку 2023 року. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Основні характеристики:
Площа: 31,5 м²
Поверх: 4
Будинок: спецпроєкт, 2023 року
Формат: студія (внутрішня, не кутова — тепла та тиха)
Стан: White Box (під чистовий ремонт) Комплектація:
Гіпсова штукатурка + фінішна шпаклівка (готово під фарбування)
Лазерна стяжка підлоги
Розведена електрика та сантехніка
Тепла підлога
Інсталяція в санвузлі
Підготовка під кондиціонер (закладена траса)
Радіатори
Індивідуальне газове опалення
Двоконтурний газовий котел
Переваги ЖК “Софі Хаус”:
Закрита територія з відеонаглядом
Дитячий майданчик
Зона відпочинку з декоративними фонтанами
Малоповерховий клубний будинок (менше сусідів — більше комфорту)
Зручний виїзд до Києва
Поруч магазини, кафе, транспорт, школи та садочки
Адреса: вул. Поліська, 2-Б
Телефонуйте або пишіть — організую перегляд у зручний для вас час.
Документи готові, швидкий вихід на угоду.

  • Цена: 41 100 $ (≈1 309 $ за кв. метр)
  • Ремонт: без ремонта
  • Класс жилья: комфорт
  • Типовая планировка: нестандартная планировка
  • Число комнат: 1
  • Площадь общая, м²: 31.40
  • Площадь жилая, м²: 12
  • Площадь кухни, м²: 15.00
  • Этаж: 4/5
  • Год постройки: после 2020

Дата обновления информации:
17.04.2026;
Отложено до:
Сегодня;