Продажа квартиры Докучаевская ул., Киев

1 комн. | 2/3 эт. | 27.20 м²

39 500 $
Номер: SF-3-315-156

Информация о предложении

Продається компактна однокімнатна квартира у тихому районі Солом'янського району за адресою вулиця Докучаєвська, 5. Житло розташоване в межах двох кілометрів від центру Києва, що забезпечує ідеальний баланс між спокоєм та близькістю до ділової частини міста. Квартира загальною площею 27,2 квадратних метри знаходиться на зручному другому поверсі триповерхового цегляного будинку із залізобетонними перекриттями. Помешкання не є кутовим, що сприяє кращому збереженню тепла. Внутрішній простір включає житлову кімнату площею 16,7 квадратних метри, кухню на 4,1 квадратних метри, коридор, компактну вбиральню та балкон площею 1,8 квадратних метри. Квартира перебуває у доглянутому житловому стані, виконано ремонт балкона, встановлено сучасні металопластикові вікна та замінено радіатори опалення. Наявність газу та централізованого опалення гарантує комфорт навіть за умов відключення електроенергії. Новим власникам залишаються необхідні меблі та техніка, зокрема газова плита, холодильник і пральна машина. Планування передбачає душову зону, облаштовану поруч із кухнею. Додатковою перевагою є наявність власного погреба для зберігання речей. Завдяки низьким комунальним платежам, затишному двору та розвиненій інфраструктурі поруч, цей об'єкт є чудовим вибором для власного проживання або як вигідна інвестиція під оренду. Документи готові до продажу, заселення можливе одразу після покупки.

  • Цена: 39 500 $ (≈1 452 $ за кв. метр)
  • Ремонт: советский ремонт
  • Класс жилья: эконом
  • Схема комнат: раздельная
  • Число комнат: 1
  • Площадь общая, м²: 27.20
  • Площадь кухни, м²: 4.10
  • Этаж: 2/3
  • Санузлов: 1

Дата обновления информации:
07.05.2026;
Отложено до:
Сегодня;