Продажа квартиры Минская, Полярная ул., 6В, Киев

1 комн. | 14/16 эт. | 38/18/8.60 м²

48 500 $
Номер: SF-3-316-892

Информация о предложении

Продається 1-кімнатна квартира на Мінському масиві, вул. Полярна, , 14 поверх із 16. Площа кімнати — 17,7 м², кухня — 8,5 м², коридор — 4,9 м², 2 балкони.
Квартира в житловому стані, потребує косметичного ремонту. Встановлені металопластикові вікна, кондиціонер, бойлер. Залишаються кухня, шафи та комоди. Ліжко, телевізор і пральну машину забирають. Документам більше 3 років, власник один, без обтяжень та проблем. До станції метро Мінська — 10 хвилин громадським транспортом.
Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець.
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло
З повагою, «Ideal Home»
Телефонуйте — такі пропозиції з'являються рідко.

  • Цена: 48 500 $ (≈1 276 $ за кв. метр)
  • Ремонт: советский ремонт
  • Класс жилья: комфорт
  • Схема комнат: раздельная
  • Число комнат: 1
  • Площадь общая, м²: 38
  • Площадь жилая, м²: 18
  • Площадь кухни, м²: 8.60
  • Этаж: 14/16
  • Год постройки: 1971-2000
  • Санузлов: 1
  • Балконов: 2

Сантехника:
импортная высококачественная, хорошее состояние;

Банковские услуги:
branch bank, банкомат, ерминал приема платежей, пункт обмена валют;
Бытовой сервис:
минимаркет, супермаркет, торговый центр, рынок, стоянка возле дома, аптека, клиника, парикмахерская, почта;
Релаксационные сервисы:
cinema-theater, фитнес центр, бильярд, парк (сад), детская площадка, лес, озеро / река;
Объекты общепита:
кафе, ресторан, фастфуд, столовая, бар;

Прочее

Собственность:
частная;
Дата обновления информации:
Вчера в 19:29;
Отложено до:
Сегодня;