Продажа квартиры Голосеевская, Науки пр-т, Киев

2 комн. | 1/2 эт. | 49.40/25/20.00 м²

62 000 $
Номер: SF-3-317-067

Информация о предложении

Продається 2-кімнатна квартира в приватному будинку на 1 поверсі з окремим входом, загальна площа 49,4 м², Голосіївський район. Поруч Національний природний парк Голосіївський, 20 м до лісу. Тиха зелена локація в місті, поряд проспект Науки. Будинок на 9 квартир, окремий вхід, невелика прибудинкова територія з лавочкою. Планування: кухня-студія 20 м², 2 кімнати по 12,5 м², житлова площа 39,5 м². Є веранда при вході. Квартира з косметичним ремонтом, повністю мебльована та укомплектована технікою: холодильник, електроплита, духовка, пральна машина, посудомийна машина, кондиціонер, бойлер, пилосос. Опалення електричне (радіатори Optimax), власна свердловина, септик, інтернет Lanet. Комунальні: зима ~6000 грн, літо ~2000 грн. Поруч транспорт до метро Голосіївська, Деміївська, Либідська, магазини Фора та АТБ, аптеки, садок і школа в пішій доступності. Біля будинку є великий металевий гараж, який продається разом із квартирою.
Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець.
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло
З повагою, «Ideal Home»
Телефонуйте — такі пропозиції з'являються рідко.

  • Цена: 62 000 $ (≈1 255 $ за кв. метр)
  • Ремонт: косметический ремонт
  • Класс жилья: комфорт
  • Число комнат: 2
  • Площадь общая, м²: 49.40
  • Площадь жилая, м²: 25
  • Площадь кухни, м²: 20.00
  • Этаж: 1/2
  • Год постройки: 2011-2015
  • Санузлов: 1

Банковские услуги:
branch bank, банкомат, ерминал приема платежей, пункт обмена валют;
Бытовой сервис:
минимаркет, супермаркет, стоянка возле дома, аптека, клиника, парикмахерская, почта, химчистка;
Релаксационные сервисы:
cinema-theater, фитнес центр, бильярд, парк (сад), детская площадка, лес, озеро / река;
Объекты общепита:
кафе, ресторан, фастфуд, бар;

Прочее

Собственность:
частная;
Дата обновления информации:
Вчера в 13:25;
Отложено до:
Сегодня;