Продажа квартиры Красной Калины пр-т, Киев

2 комн. | 14/16 эт. | 55.30/29.60/8.20 м²

58 000 $
Номер: SF-3-317-568

Информация о предложении

Продаж 2-кімнатної квартири загальною площею 55,3 м² на 14 поверсі 16-поверхового будинку.
Простора та світла квартира з двома окремими кімнатами та лоджією.
Площа кімнат:
• 17,3 м²
• 12,3 м²
Кухня — 8,3 м².
Санвузол роздільний.
Будинок розташований на початку Троєщини, поруч із ЕКО-маркетом. У дворі — дитячий садок.
Район із добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, ринок, аптеки та все необхідне для комфортного життя.
У пішій доступності зупинки громадського транспорту, з яких зручно дістатися в будь-який район Києва.

  • Цена: 58 000 $ (≈1 049 $ за кв. метр)
  • Ремонт: без ремонта
  • Класс жилья: социальное
  • Число комнат: 2
  • Площадь общая, м²: 55.30
  • Площадь жилая, м²: 29.60
  • Площадь кухни, м²: 8.20
  • Этаж: 14/16

Коммуникации

Вода:
центральная;
Отопление:
центральное;

Прочее

Дата обновления информации:
13.05.2026;
Отложено до:
Сегодня;