Продажа квартиры Ушинского ул., 3, Киев
2 комн. | 5/5 эт. | 38/24/5.40 м²
Информация о предложении
Продається затишна 2-кімнатна квартира площею 38 м² на 5 поверсі. Житлова площа — 24 м², кухня функціональна та зручна, є балкон. Висота стелі — 2,75 м. Практичне планування, роздільний санвузол та повноцінна ванна забезпечують комфортне проживання.
У квартирі виконаний новий якісний ремонт. Встановлені металопластикові вікна, повністю оновлена електрика: нові дроти, окремі лінії під потужну техніку та передбачений ввід для резервного живлення на випадок відключень електроенергії. У квартирі є газ, встановлені лічильники на холодну та гарячу воду.
Квартира продається з меблями та вбудованою технікою: пральна та посудомийна машини, бойлер, холодильник, мікрохвильова піч, електрична духова шафа, газова варильна поверхня, кондиціонер, витяжка, двоспальне ліжко, диван, крісло, письмовий стіл, журнальний столик та містка кутова шафа.
Окрема перевага квартири — готовність до сучасних умов життя. Є можливість підключення резервного живлення та оптоволоконного інтернету. Поточний дротовий інтернет працює до 6 годин під час відключень електроенергії за умови живлення роутера. Квартира дуже тепла взимку, температура стабільно тримається від 21°C навіть у морози.
Будинок розташований у тихому зеленому дворі з високими деревами та без щільної висотної забудови. Всі вікна виходять у двір, тому в квартирі тихо та комфортно. Поруч дитячі садки, школи, магазини, аптеки, парки та майданчики. Зручна транспортна розв’язка: кільцева електричка поруч, до Центрального вокзалу та метро Шулявська — близько 10 хвилин транспортом.
Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Ідеальний варіант як для власного життя, так і для орендного бізнесу.
Комісійні АН сплачує покупець!
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат за зруйноване житло
- Цена: 68 500 $ (≈1 803 $ за кв. метр)
- Ремонт: косметический ремонт
- Класс жилья: комфорт
- Схема комнат: смежная
- Число комнат: 2
- Площадь общая, м²: 38
- Площадь жилая, м²: 24
- Площадь кухни, м²: 5.40
- Этаж: 5/5
- Санузлов: 1
- Счетчики:
- холодная вода, горячая вода, газ, отопление;
Параметры объекта
- Материал стен:
- кирпич;
Прочее
- Дата обновления информации:
- Вчера в 17:43;
- Отложено до:
- Сегодня;