Продажа дома Богдана Хмельницкого ул., 7, Карапыши, Обуховский район

3 комн. | 57.70/35.60/12.00 м² | 37 сот.

13 200 $
Номер: SH-177-676

Информация о предложении

Продається будинок у селі Карапиші— село в Україні, у Миронівському районі Київської області. Населення села, згідно перепису 2001 року, становить 3081 осіб. До урбанізації 70-х років минулого століття населення села становила 5557 осіб. район Довгопʼятівка. Будинок 1953, глинобитний, обкладений цеглою, дах шифер. Загальна площа будинку 57,7 м. кв, 3 кімнати (1- прохідна), кухня, коридор та приміщення для санвузла, простора веранда. Вікна деревʼяні.
Є газ, опалення - газовий котел (можна топити і дровами). Є також дровʼяна груба. Воду в будинок не заведено, але закладено труби під водопостачання та каналізацію. Встановлено, але
не підключено туалет та душовий піддон. Колодязь новий поруч із будинком. Погріб знаходиться під будинком. Ділянка 37 соток. Город - 20 соток, гарний плодовий сад. Підїзд - асфальтована дорога. Хороший варіант як для дачі, так постійного
проживання. Неподалік річка Росава. У селі добре розвинена інфраструктура До Богуслава та до Миронівки 14 км, до Києва 119км
Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець.
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло
З повагою, «Ideal Home»

• Цена: 13 200 $ (≈229 $ за кв. метр)
  • Класс жилья: эконом
  • Ремонт: советский ремонт
  • Число комнат: 3
  • Площадь общая, м²: 57.70
  • Площадь жилая, м²: 35.60
  • Площадь кухни, м²: 12.00
  • Площадь участка, сот.: 37
  • Этажность: 1
  • Год постройки: 1953

Банковские услуги:
branch bank, банкомат, ерминал приема платежей;
Бытовой сервис:
минимаркет, супермаркет, рынок, аптека, клиника, парикмахерская, почта;
Релаксационные сервисы:
парк (сад), детская площадка, лес, озеро / река;