Продажа дома 1-я Песчаная ул., 23Б, Боярка, Фастовский район

4 комн. | 158/135/17.00 м² | 5 сот.

90 000 $
Номер: SH-221-406

Информация о предложении

Продається 2-поверховий будинок з ремонтом. На території будинку є сарайчик для курей та місце для авто. Загальна площа 158 м². Повністю готовий для проживання. Продається з меблями та технікою. Будинок розташований в старій частині міста Боярка, на вулиці 1-а Піщана. У будинку є газ. Земельна ділянка площею 5 соток. Просторий, доглянутий. Цей будинок готовий до заселення вже сьогодні. Обладнана кухня з усім необхідним. В кухні міститься кухонний гарнітур та встановлений газовий котел. На 1-му поверсі кухня - столова, гостьова та 2 кімнати-спальні. На 2-му поверсі затишні 2 кімнати та великий хол. На території є плодові дерева, виноград. Броньовані двері, деревяні екологічні вікна. Встановлені лічильники. Навіс для авто. Є маленька ділянка під городину для задоволення потреб в картоплі, огірках та помідорах в літньо - осінній період, запашні квіти - є перевагою даного маєтку. Земельна ділянка — 5 соток. Локація — 10-15 хвилин пішки до центру Боярки та до електричок. Поруч лісова зона та озеро — ідеально для сімейного відпочинку. Джерельна вода в лісі - запорука зоровя. Зручна транспортна доступність. 40 хв до центру Києва маршруткою.

Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець.
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло
4) По програмі Держмолодьжитло
З повагою, «Ideal Home»

  • Цена: 90 000 $ (≈570 $ за кв. метр)
  • Класс жилья: комфорт
  • Ремонт: косметический ремонт
  • Число комнат: 4
  • Число спален: 3
  • Площадь общая, м²: 158
  • Площадь жилая, м²: 135
  • Площадь кухни, м²: 17.00
  • Площадь участка, сот.: 5
  • Этажность: 2
  • Год постройки: 2014
  • Расположение: спальные районы
  • Кадастровый номер: 3222410300:01:018:0086

Счетчики:
холодная вода, горячая вода, газ, отопление;

Дата обновления информации:
06.05.2026;
Отложено до:
Сегодня;