Продажа дома Гореничи, Бучанский район
5 комн. | 202 м² | 12.10 сот.
Информация о предложении
Будинок з панорамним видом на Київ | Гореничі | 202 м² | 12 соток
Просторий будинок із панорамним видом на Київ у тихому котеджному районі села Гореничі. Ідеальний варіант для життя поруч зі столицею, але в оточенні природи, лісу та чистого повітря.
Локація
Всього 4 км до Києва
12 хвилин до метро Житомирська
До КП Київ — 3,7 км
Асфальтована, освітлена вулиця
Другий ряд від дороги — тиша та безпека
Постійно проживаючі сусіди
Інфраструктура поруч:
Центр Горенич — 1 км
Школа та 2 дитячих садки без черг
Стадіон, амбулаторія
Нова пошта, ринок, магазини
СТО, автомийки, салони
Природа:
50 метрів до лісу
500 метрів до ставка
Панорамний вид на Київ
Основні характеристики
Загальна площа: 202 м²
Житлова площа: 178,3 м²
Лазня: 23,5 м²
Ділянка: 12,1 сотки
Додатково: 1,5 сотки бонусом
Поверховість: 2
Кількість кімнат: 5
Стелі: 3 метри
Будівництво
Побудований після 2010 року
Червона цегла + керамоблок
Утеплення — мінеральна вата
Дах — фінська бітумна черепиця
Індивідуальний авторський проект
Інтер'єр
Будинок виконаний із натурального дерева з Верховини:
Дерев'яні стіни
Натуральна підлога
Дерев'яні двері
Дерев'яна стеля
Натуральні меблі
Додатково:
Люстри з Австрії
2 санвузли
Камін
Утеплене горище (можна облаштувати ще кімнату)
Підвал (укриття)
Комунікації
Газ
3-фазна електрика
Інтернет
Двозонний лічильник
Мідна проводка
Центральна каналізація + септик
Свердловина
Опалення:
Двоконтурний газовий котел BAXI (Італія)
3 кондиціонери Cooper&Hunter (обігрів + охолодження)
Камін
Споживання газу:
До 2200 м³ на рік (енергоефективний будинок)
Територія
Ділянка на найвищій точці Гореничів
Панорамний вид
Власний мікроклімат
Свіже повітря
Відсутність комарів
Озеленення:
Понад 200 хвойних дерев
Більше 100 туй до 8 метрів
Ялинки
Фруктові дерева
Яблуні
Черешні
Горіх
Виноград
Вартість озеленення оцінюється понад 30 000 $
Додатково на ділянці
Лазня з натурального дерева
Гараж 18 м²
Паркінг на 4 авто
Альтанка
Мангал
Сад
Город
Автоматичні ворота
Сигналізація
- Цена: 180 000 $ (≈891 $ за кв. метр)
- Класс жилья: комфорт
- Ремонт: авторский дизайн
- Число комнат: 5
- Площадь общая, м²: 202
- Площадь участка, сот.: 12.10
- Этажность: 2
- Дата обновления информации:
- 07.05.2026;
- Отложено до:
- Сегодня;