Продажа дома Богдана Хмельницкого ул., 18, Барышевка, Броварский район

3 комн. | 68/36/12.00 м² | 11 сот.

38 000 $
Номер: SH-223-965

Информация о предложении

Продається 3-и кімнатний будинок 66,9 кв.м., повністю житловий у центрі Баришівки. Ділянка площею - 11 соток.
Всі комунікації наявні: електропостачання, газове парове опалення, каналізація (септик), централізоване водопостачання, гаряча вода (бойлер).
Прихожа, кухня, душова і туалет знаходяться у перебудованій веранді (22,5 кв.м.) Техпаспорт новий.
На ділянці є сарай (44,4 кв.м.) з вбудованим погребом (9,8 кв.м.), додатковий туалет, окремо виведено воду у садок.
Поруч до 5 хв. пішки: магазини/супермаркети, банки, селищна Рада, Будинок культури, ЦПР «Мрія», д/садочок «Золотий ключик», Баришівський НВК та школа-гімназія.
Відмінна пропозиція для тих, хто шукає зручне житло.
Пропозиції щодо ціни без перегляду не розглядаються.
Легше працювати з експертом!
Телефонуйте!
Комісійні АН сплачує покупець!
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою, ваш надійний партнер в світі нерухомості АН Ideal Home!

  • Цена: 38 000 $ (≈559 $ за кв. метр)
  • Класс жилья: комфорт
  • Ремонт: советский ремонт
  • Число комнат: 3
  • Число спален: 3
  • Площадь общая, м²: 68
  • Площадь жилая, м²: 36
  • Площадь кухни, м²: 12.00
  • Площадь участка, сот.: 11
  • Этажность: 1

Банковские услуги:
branch bank, банкомат, ерминал приема платежей, пункт обмена валют;
Бытовой сервис:
минимаркет, супермаркет, рынок, стоянка возле дома, аптека, клиника, парикмахерская, почта;
Релаксационные сервисы:
бассейн, парк (сад), детская площадка, лес, озеро / река;
Объекты общепита:
кафе, фастфуд, бар;

Прочее

Собственность:
частная;
Дата обновления информации:
Вчера в 12:47;
Отложено до:
Сегодня;