Продажа дома Долгая ул., 49, Мотыжин, Бучанский район

4 комн. | 65.60/36/8.00 м² | 42 сот.

850 000 ₴
Номер: SH-224-083

Информация о предложении

Продам будинок, загальна площа 65 м2, 4 кімнати, 42 сотки, газ. Будинок з дерева обкладений цеглою, стан під ремонт.
Біля хати 2 споруди, криниця.
У селі чинні середня школа, дитсадок, Будинок культури, дві бібліотеки, музейна експозиція, шкільний спортзал, стадіон; відділення «Укрпошти» й «Ощадбанку»; медична амбулаторія.
Мотижин, знаходячись в екологічній ніші між автотрасами Київ — Чоп і Київ — Фастів, є ідеальним об'єктом для «зеленого туризму».
Автобусний маршрут Святошин — Мотижин й у зворотному напрямку діє зранку до пізнього вечора.
Відмінна пропозиція для тих, хто шукає зручне житло.
Пропозиції щодо ціни без перегляду не розглядаються.
Легше працювати з експертом!
Телефонуйте!
Комісійні АН сплачує покупець!
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою, ваш надійний партнер в світі нерухомості АН Ideal Home!

  • Цена: 850 000 ₴ (≈12 957 ₴ за кв. метр)
  • Класс жилья: эконом
  • Ремонт: советский ремонт
  • Число комнат: 4
  • Число спален: 4
  • Площадь общая, м²: 65.60
  • Площадь жилая, м²: 36
  • Площадь кухни, м²: 8.00
  • Площадь участка, сот.: 42
  • Этажность: 1

Релаксационные сервисы:
парк (сад), детская площадка, лес, озеро / река;
Объекты общепита:
кафе, фастфуд;

Прочее

Собственность:
частная;
Дата обновления информации:
Вчера в 13:33;
Отложено до:
Сегодня;