Продажа дома Гагарина ул., 6, Погребы, Обуховский район

3 комн. | 176.30/50.60/40.00 м² | 5 сот.

98 000 $
Номер: SH-224-126

Информация о предложении

Продам сучасний будинок з авторським дизайном у Погреби
— село в Україні, в Обухівському районі Київської області. Населення становить 422 осіб. .Пропонується стильний та просторий двоповерховий будинок для комфортного сімейного життя у затишному передмісті Києва. Поєднання сучасного дизайну, якісного будівництва та продуманого планування створюють ідеальні умови для проживання. Загальна площа — 176,3 м² Житлова площа — 50,6 м² Простора кухня-студія — 40 м² Кількість кімнат — 3 Спальні — 3 Санвузли — 2 Висота стелі — 2,7 м Площа ділянки — 5 соток Рік будівництва — 2015 стіни — газоблок перекриття — залізобетон дах — металочерепиця металопластикові вікна броньовані вхідні двері натяжні стелі підлога — ламінат та плитка будинок у доброму стані, з авторським ремонтом.:газове опалення теплі поли , дистанційне керування опаленням зі смартфона. свердловина септик швидкісний інтернет водонагрівач система очищення води кондиціонер. Будинок повністю мебльований та оснащений технікою:телевізори та домашній кінотеатр холодильник газова та електрична духовка варильна панель мікрохвильова піч посудомийна машина пральна та сушильна машина кавомашина, тостер, електрочайник та інша техніка.гараж на дві автівки тераса та бесідка сад ландшафтний дизайн огороджена територія укриття відеоспостереження та охорона прекрасний краєвид на двір та ліс Інфраструктура поруч:школа та дитячий садок супермаркет, ринок, аптека кафе та ресторани парк, ліс, озеро зручний асфальтований під’їзд. Комісійні АН сплачує покупець.
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Homе

  • Цена: 98 000 $ (≈556 $ за кв. метр)
  • Класс жилья: комфорт
  • Ремонт: авторский дизайн
  • Число комнат: 3
  • Число спален: 2
  • Площадь общая, м²: 176.30
  • Площадь жилая, м²: 50.60
  • Площадь кухни, м²: 40.00
  • Площадь участка, сот.: 5
  • Этажность: 2
  • Год постройки: 2015

Высота потолков:
2.7;

Полы:
ламинат, плитка на кухне, плитка в санузле, хорошее состояние;

Бытовая техника:
плазменный телевизор, газовая плита, микроволновка, духовка газовая, холодильник, вытяжка, стиральная машина в санузле;
Дополнительно:
мебель, Wi-Fi, сушилка для белья, сад;
Безопасность:
видеонаблюдение, охраняемая территория, Укрытие, забор;