Продажа дома Пятихатская ул., 9, Запрудье, Белоцерковский район
3 комн. | 65/34/12.00 м² | 65 сот.
Информация о предложении
Продаж доглянутого будинку в селі Запруддя-село в Рокитнянській селищній громаді Білоцерківського району Київської області України. Населення становить 1311 осіб. У ХІХ столітті — волосний центр.Продається гарний житловий будинок у мальовничому та екологічно чистому селі Запруддя. Оселя повністю готова до проживання — можна одразу заїжджати без додаткових вкладень.
Основні характеристики: Загальна площа будинку — 65 м²
Житлова площа — 34 м² Кухня — 12 м² Кількість кімнат — 3
Площа ділянки — 65 соток Поверховість — 1 Рік будівництва — 1968.Стан будинку: косметичний ремонт замінені вікна та двері новий паркан із євробетону ковані ворота будинок цегляний
дах — шифер.Комунікації та зручності: заведений газ вода в будинку двоконтурний котел газове опалення додатково є груба на дровах свердловина септик інтернет та Wi-Fi
Планування: веранда коридор кухня суміжний санвузол велика душова кабіна дві житлові кімнати.На території: молодий сад
великий город господарські споруди погріб просторе подвір’я
Краєвид із вікон: на двір, вулицю та річку.Додатково: меблі
побутова техніка телевізор газова плита та духовка Інфраструктура та природа:асфальтований під’їзд поруч магазин, школа та транспорт неподалік річка та зелена зона
Будинок дуже доглянутий, теплий та затишний — чудовий варіант для сім’ї, дачного відпочинку або постійного проживання на природі.
Комісійні АН сплачує покупець!
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Homе!
- Цена: 25 000 $ (≈385 $ за кв. метр)
- Класс жилья: комфорт
- Ремонт: косметический ремонт
- Число комнат: 3
- Площадь общая, м²: 65
- Площадь жилая, м²: 34
- Площадь кухни, м²: 12.00
- Площадь участка, сот.: 65
- Этажность: 1
- Год постройки: 1968
- Высота потолков:
- 2.5;
- Подъездная дорога:
- асфальт;
- Покрытие участка:
- тротуарная плитка;
Состояние объекта
- Сантехника:
- импортная высококачественная, хорошее состояние;
- Трубы:
- металлопластик, хорошее состояние;
- Полы:
- деревянные, плитка на кухне, плитка в санузле, хорошее состояние;
- Стены:
- обои, покраска, плитка на кухне, плитка в санузле, хорошее состояние;
- Бытовая техника:
- телевизор, газовая плита, духовка газовая, духовка элеткрическая, вытяжка;
- Дополнительно:
- мебель, Wi-Fi, сад, огород;
- Безопасность:
- Укрытие, забор;
Инфраструктура и сервис
- Образовательные учреждения:
- школа, детсад;