Продаж квартири Мартіна Шимановського вул., 3, Кривий Ріг

3 кімн. | 1/3 пов. | 70.70 м²

33 000 $
Номер: SF-2-990-713

Інформація щодо пропозиції

Пропонуємо до продажу унікальний об'єкт біля центрального входу в Гданцівський парк.

Про квартиру:
- загальна площа - 70,7 кв.м
- площа кухні - 26 кв.м
- 1/3 поверхового будинку "сталінка"

Комунікації:
- газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація

Локація:
Розвинена інфраструктура. Центр міста, поруч багато різних громадських закладів.

За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону.
З повагою, команда Credo!

  • Ціна: 33 000 $ (≈467 $ за кв. метр)
  • Ремонт: без оздоблювальних робіт
  • Клас житла: бізнес
  • Кількість кімнат: 3
  • Кількість спалень: 2
  • Площа загальна, м²: 70.70
  • Площа кухні, м²: 26.00
  • Поверх: 1/3

Дата оновлення інформації:
06.05.2026;
Відкладено до:
Сьогодні;