Продаж квартири Борщагівка Південна, Київ

2 кімн. | 4/5 пов. | 45.50 м²

49 000 $
Номер: SF-3-319-764

Інформація щодо пропозиції

Продається 2-кімнатна (46,5 кв. м) затишна чиста (без плісняви і грибка) роздільна квартири на Дзюби, 6 (4 поверх, кімнати роздільні, вікна на обидві сторони, є балкон. Тепла взимку, прохолодна у спекотне літо.
Розвинена інфраструктура поряд є все (ринок, ТЦ, супермаркети зупинки трамваїв, автобусів, маршруток, школа, дитсадок). 15-20 хвилин до метро на транспорті.
Тихий спокійний мікрорайон, поруч парк відпочинку і найчистіше повітря відносно інших мікрорайонів Києва.
Вільна. Один власник, інших прописаних, у тому числі дітей, у квартирі немає. Придбана більше ніж 3 роки тому.
Витрати, пов'язані з купівлею сплачує покупець.

  • Ціна: 49 000 $ (≈1 077 $ за кв. метр)
  • Ремонт: косметичний ремонт
  • Клас житла: економ
  • Схема кімнат: роздільна
  • Кількість кімнат: 2
  • Площа загальна, м²: 45.50
  • Площа кухні, м²: 6.50
  • Поверх: 4/5
  • Рік будівництва: 1971-2000
  • Санвузлів: 1

Дата оновлення інформації:
18.05.2026;
Відкладено до:
Сьогодні;