Продаж будинку Крюківщина, Бучанський район

3 кімн. | 62/37/10.00 м² | 10 сот.

148 000 $
Номер: SH-224-595

Інформація щодо пропозиції

Продам будинк в селі Крюківщина, вулиця Новосільська. Цей будинок чудово поєднує затишок заміського життя з близькістю до міської інфраструктури. Ідеальний варіант для сімʼї, яка цінує комфорт, природу та безпеку. Зелена вулиця з гарними сусідами. Дорога асфальтована. Поруч ліс, парк, озеро, Характер парк. Будинок одноповерховий, з червоної цегли, з/б перекриття. Висота стелі 3.5 м Загальна площа 62 кв. м Три кімнати і передпокій. Санвузол суміжний . Гарний стан. Заведена вода, газ, електрика. Нова система опалення, газовий котел. Вода - свердловина + криниця. Каналізація - септик. Є господарчі забудови. Літня кухня 35 кв.м., має пічне опалення та мансардний поверх, де можна проживати. Ділянка 10 соток , правильної форми На ділянці є фруктовий сад. Ціна 148 тис. дол.Комісійні АН сплачує покупець.
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Home!

  • Ціна: 148 000 $ (≈2 387 $ за кв. метр)
  • Клас житла: комфорт
  • Ремонт: капітальний ремонт
  • Кількість кімнат: 3
  • Площа загальна, м²: 62
  • Площа житлова, м²: 37
  • Площа кухні, м²: 10.00
  • Площа ділянки, сот.: 10
  • Кількість поверхів: 1

Лічильники:
холодна вода, гаряча вода, газ, опалення;

Параметри об’єкта

Матеріал стін:
цегла;

Інше

Дата оновлення інформації:
Учора в 20:00;
Відкладено до:
Сьогодні;